List Prezesa
w sprawie wpisowego do turniejów WOB

Szanowni Państwo !

     Od dawna wpływały do Zarządu WZBS prośby naszych Koleżanek i Kolegów o obniżenie wpisowego do turniejów. Od dawna też zastanawialiśmy się jak to zrobić. I oto korzystając z przeróżnych podpowiedzi przedstawiamy Wam projekt organizacji turniejów, nowatorski     w swoim założeniu.

     Rywalizować będziemy w nich głównie nie o nagrody, ale o punkty klasyfikacyjne oraz „małojecką” sławę. Dzięki temu mogliśmy obniżyć kwotę wpisowego tylko do kosztów organizacyjnych turnieju. Nie stosujemy też w nich zwyżek dla normalnych członków PZBS, po to, aby gra z materialnego punktu widzenia była dostępna dla jak największej rzeszy naszych Koleżanek i Kolegów. Kogo zaś stać jest na dodatkowe wpisowe będzie mógł grać   o „kasę”. Jedynie dla tych którzy w życiu nie mieli okazji zarobić jeszcze złotówki, a na rozwoju umiejętności których bardzo nam zależy, Zarząd WZBS udziela nadzwyczajnej zniżki.

    Nigdy dotąd nie dysponowaliśmy lokalem typowo brydżowym . Ileż to już miejsc lokalizacji zmienił nasz WOB. Dlatego też z radością przyjęliśmy fakt wybudowania i urządzenia przez naszego kolegę Grzesia Gardynika klubu brydżowego. Natychmiast to wykorzystujemy organizując jeden turniej w dwóch kotłach. Mamy nadzieję, że Ci którym za daleko jest na Kłopotowskiego zechcą uczestniczyć w turniejach WOB w „Garden Club”. Organizacyjnie i sędziowsko jesteśmy przygotowani.

    O bliższych szczegółach prosimy dowiadywać się na tablicach ogłoszeń i na naszej stronie internetowej.

 

                                                                              Za Zarząd WZBS

                                                                                                 

                                                                             (-) Tadeusz Luzak