Zniżki do turnieju teamów

Wszystkie drużyny, które wzięły udział w rozgrywkach IV ligi warszawskiej w sezonie 2015/2016 mają prawo do obniżonego wpisowego dla dwóch drużyn w turnieju teamów na Grand Prix Warszawy. Według stawek z 2016 roku oznacza to:
50 zł -> 35 zł
35 zł -> 25 zł

Warunki otrzymania zniżki:

- wszyscy zawodnicy z drużyny zgłoszonej do GPW należą do jednej drużyny grającej w IV lidze warszawskiej w sezonie 2015/2016
- nazwa drużyny w turniej GPW musi być zgodna z nazwą pod jaką drużyna grała w IV lidze z dopiskiem "A" lub "B"

Zachęcamy do startu w IV lidze warszawskiej
i uzyskania prawa do zniżki na Grand Prix Warszawy!