I memoriał Włodzimierza Buze

CSU, 18 lutego 2018

[ Mistrzostwa Mazowsza par Mikstowych ]

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 167Maja Żabierek
Hubert Urban
4.0
7.0
KS 
 
SWKamienna Ostrowiec Świętokrzyski 65.9022
 27Maciej Czajkowski
Mateusz Stępiński
4.0
7.0
 
 
MAMilanowskie Centrum Kultury
ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
65.4420
 325Rafał Łuczak
Krzysztof Kluf
4.0
12.0
 
MAWKRA II Żuromin 62.8018
 468Marta Wójcik
Jakub Wojcieszek
2.5
17.0
KJ 
 
MAMIM UW Warszawa
ESKOM IT
62.3616
 53Aneta Buze
Artur Rutkowski
5.0
19.0

ZP
MA
GENESIS Szczecin
KBS Legionowianin 2
60.8514
 662Andrzej Sasin
Urszula Kielak
3.0
2.0

MAFOTO-SOWA Puławy 60.4112
 72Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
KN 
MASingleton Warszawa 60.419
 85Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
13.0
13.0

MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 57.897
 913Andrzej Laskowski
Włodzimierz Barszczewski
 
9.0
 

MA
 
K2 Alfa Raszyn
56.385
 1046Andrzej Miszewski
Sylwester Cieślak
18.0
12.0

 
MASingleton Warszawa 56.365
 119Ireneusz Grynczewski
Roman Krzemień
4.0
9.0

MAHefajstos Otwock
Singleton Warszawa
56.284
 1266Konrad Majewski
Piotr Godlewski
2.5
2.5

MAMIM UW Warszawa 55.894
 1311Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
1.5
1.5
 
 
MAKoźmiński Bridge Team 55.264
 1423Andrzej Gelberg
Janusz Radecki
9.0
18.0

MASingleton Warszawa
KBS Legionowianin
54.843
 1527Jakub Urbanowicz
Paweł Sankowski
0.5
2.0
 
 
MAK2 Alfa Raszyn 54.083
 168Jan Misiuk
Gerard Czernohorski
7.0
5.0

MASingleton Warszawa
Dom Kultury Rembertów
53.912
 1733Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
1.5
2.0
 
 
MASAMOVOLKA Warszawa 51.482
 1842Dariusz Płoszaj
Piotr Miara
0.5
 
 
 
MASingleton Warszawa 51.212
 1961Lesław Klader
Janusz Kowalczyk
4.0
5.0

MASAMOVOLKA Warszawa 50.351
 2065Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
 
3.0
KN 
MASingleton Warszawa 50.241
 2129Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
4.0
0.5

 
MAMilanowskie Centrum Kultury 49.611
 2212Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
2.0
9.0

 
MAKoźmiński Bridge Team
CONSUS ALK - Spójnia Warszawa
49.53 
 2344Dariusz Węgrowicz
Sławomir Bąk
5.0
3.0

MAHefajstos Otwock
BATMIX Warszawa
48.78 
 2422Józef Rzepka
Marek Janota
5.0
2.0

MAMilanowskie Centrum Kultury
KAM BEK Warszawa
48.04 
 2548Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
3.0
12.0

MAKBS Legionowianin 47.28 
 2621Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
KS 
MAMilanowskie Centrum Kultury 47.16 
 276Jan Ratter
Marek Jaroszkiewicz
 
2.5

MATEAM Natolin Warszawa 45.79 
 2828Jacek Lipski
Andrzej Chyliński
2.0
1.0

MAS. M. Górczewska 45.51 
 2947Maksymilian Grochowski
Mirosław Grochowski
1.5
0.5

 
MAAkademia Brydża AZS UW Warszawa
Singleton Warszawa
44.98 
 3063Mariusz Łasiewicki
Tomasz Kozłowski
4.0
3.0
 
 
MADom Kultury Rembertów
SMART Czwórka
44.97 
 3110Andrzej Rzechuła
Andrzej Łukianiuk
2.5
2.5
 
 
MAWkra Altkom Akademia 44.90 
 3245Piotr Tokarski
Anna Nożyńska
1.5
1.5
 
MAReaktywacja Warszawa 44.13 
 3332Magdalena Czajkowska
Mirosław Zawiślak
1.0
2.0

MASMART Altman
Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
43.98 
 344Darla Szywalska
Zbigniew Kozerski
 
 
KS 
 
MA
  41.74 
 3531Halina Wajszczak
Jan Woźniak
 
 

 
   41.68 
 3626Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
 
 
KS 
MASingleton Warszawa 41.06 
 371Zbigniew Sieszycki
Maria Düm
1.0
2.0

KS 
MANADBUD Warszawa 39.77 
 3841Andrzej Fryszkowski
Wanda Buszkowska
4.0
3.0

KN 
MAAZS PW WEKTOR
Singleton Warszawa
39.51 
 3943Zbigniew Poźniak
Elżbieta Brewińska
 
 
 
 
   39.07 
 4024Roman Wajs
Sławomir Rokicki
3.0
2.0

 
MAKBS Legionowianin 2
FORSING WARSZAWA
36.58 
 4130Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
 
 
KN 
 
MA
  35.06 

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-02-18 o 21:02:06